×

İletişim Bilgileri

  • Adres

Site içi arama

BURAK AKBURAK

BURAK AKBURAK

BURAK AKBURAK

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Giresun Espiye’li olan Burak Akburak orta ve lise öğrenimini Ortadoğu Kolejinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü bitirdikten sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce İşletme okudu. Vatani görevini Tunceli'de tamamladı.

Ayrıca; Yeditepe Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanlığı ve Genç Demokratlar Derneği Başkanlığı yapmakta olan Burak Akburak’ın Giresun Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği,  Yeşil Giresun Belediye Spor Yönetim Kurulu Üyeliği, Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyeliği, Giresun Spor Kulübü Kongre Üyeliği, Giresun Kalite Fındık Tanıtma Derneği Kurucu Üyeliği devam etmektedir. Teknoloji, ithalat - ihracat, İnşaat alanlarında faaliyet gösteren grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Akburak evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Tüm Yönetim Kurulu

Yeditepelilik ruhunun gereği olarak, daha güçlü birliktelik sağlamak,mezunlarımızın yaşam boyu bir arada olmasını öngörerek , en iyiyi yakalamak doğrultusunda, bir dernek çevresinde bütünleşmek amacıyla, eski Genel Sekreterimiz Sn.Tekin Enerem’in öncülülüğünde Yeditepe Üniversitesi Mezunlar Derneği kurulması önerisi, 22 Haziran 2009 tarihinde her bölümden mezunların yer aldığı 87 gönüllünün ile bir araya gelmesiyle kabul edilmiş, YUMED projesi hayata geçirilmiştir.

  • 0216 578 16 21

  • yumed@yeditepe.edu.tr

  • Kayışdağı Cad. Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi Rektörlük Binası Zemin Kat Öğrenci Merkezi | 34755 Ataşehir - İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı